بلیت چارتری لحظه آخری

                                 با onebilit.ir  همراه باشید تا این تفکر اشتباه رو بررسی کنیم .

حتما تا به حال بلیت لحظه آخری هواپیما به گوشتان خورده است. و شاید هنوز تفکر شما مثل گذشته بر این باشد که هرچه بیشتر به تاریخ پرواز نزدیک شویم  ، میتوانیم  بلیت هواپیمای مورد نیازمان را با قیمت مناسب تری تهیه کنیم . هرچند که در همین صورت هم در بعضی مواقع با پیش بینی اشتباه ، نتیجه برعکس میشد و مسافر به اجبار باید قیمت بالاتری بلیت تهیه می کرد. یا حتی ممکن بود ظرفیت موجود هواپیما تکمیل بشود و مسافر از پرواز جا بماند .

توجه به این نکته که عوامل ذکرشده ، تحت کنترل کانتر فروشنده سیت پروازی ، در شرکت هواپیمایی چارتر کننده است و تعیین قیمت هر صندلی با توجه به قیمت خرید هر سیت از ایرلاین مربوطه و کشش بازار فروش بلیت بر عهده کارشناسان فروش است. حائز اهمیت می باشد .

کاهش قیمت بلیت هواپیما هرچند در بسیاری از مواقع به سود مسافران است اما در بسیاری مواقع نیز ضرر و زیان بسیار در فروش متوجه چارتر کننده پرواز است.

در راستای عملکرد بهتر و جلوگیری از ضررهای احتمالی هر دو طرفه ذینفع در خرید و فروش بلیت ، سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران بعد از کارشناسی و بررسی های بسیار تصمیم به یکپارچه سازی فرآیند خرید و فروش بلیت های چارتری همانند بلیت های سیستمی کرد . تا با نظارت مستمر ، هم موجب حفظ حاشیه سود منطقی و مشخص برای چارتر کنندگان گردد و در عین حال از تخلفات احتمالی جلوگیری کند.

پیرو مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری  ،شرکت های چارتر کننده موظف به قیمت گذاری طبق تعرفه بلیت های سیستمی شدند . همچنین می بایست جداول جریمه استرداد نیز طبق تعرفه های مصوب هر ایرلاین برای مسافرین قابلیت اجرا داشته باشد.

در راستای اجرای این طرح تمامی سایت های فروش آنلاین نیز موظف به اجرای طرح شدند به صورتی که در صورت مشاهده تخلف در قیمت گذاری ، از فروش بلیت توسط مجموعه متخلف جلوگیری کنند . همچنین با حذف عبارت ( چارتری ) به عنوان لیبل در صفحه سرچ سایت و روی بلیت نهایی که در اختیار مسافر قرار می گیرد ، به اجرای صحیح طرح کمک کنند.

بنابراین از تاریخ ابلاغ مصوبه از سمت سازمان هواپیمایی ، یکسان سازی قیمت ها صورت گرفت . در پی آن طبق سنوات گذشته دیگر شاهد بازار رقابتی در قیمت ها بین چارتر کننده ها نخواهیم بود و بطبع نباید به ارزان تر شدن قیمت در ساعات پایانی قبل از پرواز دل خوش کرد.

Onebilit.ir ( وان بلیت ) به شما مسافر محترم پیشنهاد میکند در صورت قطعیت در تاریخ و ساعت سفر از چند روز قبل نسبت به تهیه بلیت اقدام بفرمایید . تا در صورت تکمیل شدن کلاس های پروازی مشخص شده از سمت ایرلاین مربوطه با افزایش قیمت زیاد روبرو نشوید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.